Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Trial HELP

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAM1 Zobacz posta
    Zrób drugie podejście.
    tak słyszałam, że dobry i że...prosty
    Jak on taki prosty to ja się szybciej w PSie na warstwach nauczę chyba pracować))
    ale mam już chytry plan-może się uda kogoś wykorzystać w tym temacie niedługo...
    dzięki!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAM1 Zobacz posta
    No i wylałaś dziecko z kąpielą (nie polecam na przyszłość).

    CNX, to moim zdaniem najlepszy program do fotek, choć powolny.

    Zrób drugie podejście.
    Z tymi słowami zgadzam się w 100%
    Spróbuj raz jeszcze, tyle że na spokojnie, ja też dopiero za drugim razem dostrzegłem zalety CNX, teraz PSa otwieram w ostateczności, i żeby było jasne, nie twierdzę, że to lepszy program od PS, tylko inny, a tego innego trzeba porządnie sprobować, by poznać jego smak i zalety zarazem, zapewniam że warto.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •