Szukaj
Z tymi słowami zgadzam się w 100%
Spróbuj raz jeszcze, tyle że na spokojnie, ja też dopiero za drugim razem dostrzegłem zalety CNX, teraz PSa otwieram w ostateczności, i żeby było jasne, nie twierdzę, że to lepszy program od PS, tylko inny, a tego innego trzeba porządnie sprobować, by poznać jego smak i zalety zarazem, zapewniam że warto.
http://www.krupienko.pl/galeria/
Skontaktuj się z nami