proszę państwa, mam problem z F80.otóż:
zrobiłem już nim kilkanaście filmów, połowę z fleszem. i ostatnio pstryknąłem raz na sucho i aparat się wyłączył. i nic nie miga ani nic.
i czy baterie się wyczerpały czy coś innego?