Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: mikro plener

  1. #11

    Domyślnie

    Zdjęcie, gdzie młodzi pokazują obrączki na palcu...
    Naprawdę może się komuś podobać takie coś? Przecież to wygląda jakby pokazywali sławny gest "fuck you".... Palec nie ten, ale skojarzenie od razu sie samo nasuwa.
    Jestem na NIE.

  2. #12

    Domyślnie

    dokladnie tak samo pomyslalem, ale sa gusta i gusciki niektorzy lubia takie rzeczy
    Pasja i praca
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #13

    Domyślnie

    Ej, a mnie się to zdęcie z paluchami podoba. Jest takie... hmm... rock'n'rollowe. W pierwszym momencie człowiek sobie myśli "No nieee.... Fakju strzelili..." A później dopiero się zauważa, że to nie ten palec. Fajny żart. I z tego, co widzę, większość z Was dała się nabrać

    No ale to jedno... A cała reszta z rameczkami na czele - niestety... kicz i tandeta...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •