Zdjęcie, gdzie młodzi pokazują obrączki na palcu...![]()
Naprawdę może się komuś podobać takie coś? Przecież to wygląda jakby pokazywali sławny gest "fuck you".... Palec nie ten, ale skojarzenie od razu sie samo nasuwa.
Jestem na NIE.
Szukaj
Zdjęcie, gdzie młodzi pokazują obrączki na palcu...![]()
Naprawdę może się komuś podobać takie coś? Przecież to wygląda jakby pokazywali sławny gest "fuck you".... Palec nie ten, ale skojarzenie od razu sie samo nasuwa.
Jestem na NIE.
dokladnie tak samo pomyslalem, ale sa gusta i gusciki niektorzy lubia takie rzeczy
Pasja i praca
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Ej, a mnie się to zdęcie z paluchami podoba. Jest takie... hmm... rock'n'rollowe.W pierwszym momencie człowiek sobie myśli "No nieee.... Fakju strzelili..." A później dopiero się zauważa, że to nie ten palec. Fajny żart. I z tego, co widzę, większość z Was dała się nabrać
No ale to jedno... A cała reszta z rameczkami na czele - niestety... kicz i tandeta...
Skontaktuj się z nami