Witam
Czy ktoś z Was może zetknął się z takim statywem.
http://www.moto.allegro.pl/item39919...pro_6603g.html
Przymierzam się do niego, ale zanim wydam kasę, chciałbym poznać opinię użytkowników.
Szukaj
Witam
Czy ktoś z Was może zetknął się z takim statywem.
http://www.moto.allegro.pl/item39919...pro_6603g.html
Przymierzam się do niego, ale zanim wydam kasę, chciałbym poznać opinię użytkowników.
Poszukaj w forumowej szukajce, ktoś z forum rozbił dla dystrybutora zdjęcia produktowe i przy okazji przetestował te statywy.
Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX
Mam takowy,do ciężkiego sprzętu nie polecam.
Pentax
Skontaktuj się z nami