Wybieram sie na sylwestra oczywiscie z moim Nikonem i mam drobny dylemat.
Narazie posiadam dwa obiektywy nikkora 28-80 i Tamrona 28-105 bez zadnych dodatkow.
Planowane sa zdjecia w pomieszczeniu w tym portrety, czy wogole jest sens brac sie za to bez dodatkowych akcesoriow.
Czy moze jeszcze przed wyjazdem zakupic nikkora 85 a moze SB-800??
Co sadzicie o tym?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami