obydwa bąbelki dziękują wszystkim za miłe słówko

a jesli chodzi o obiektyw to jest to stara wersja podstawowej sigmy 75-300. bardzo tani obiektyw, wiec nie mozna sie po nim spodziewac rewelacji. musze przyznac ze jestem z niego bardziej niz zadowolony. nawet sie nie zastanawialem czy mydli po bokach. pewnie mydli...