Fajny pomysł, jeszcze lepsze wykonanie
gratuluję!
pozdrawiam
Szukaj
Fajny pomysł, jeszcze lepsze wykonanie
gratuluję!
pozdrawiam
Wszystkie 3 powyższe moim ulubionym, choć nie pozbawionym wad 85 1.4.
pozdrawiam
Philipp Gmür Fotograf Poznań
Duży kieliszek, mocną głowę ma ta Pani.![]()
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
Coś mi w tej konwersji mi nie podchodzi, nie kojarzy mi się z tymi latami.
D70s
dla mnie cudnie z klasa i ta plastyka... miodzio
ikr
Zdjęcia rewelacja !. Oddają klimat tamtych czasów, zdjęcia z przemyśleniem i motywem bardzo ładnie chciałbym tak kiedyś robić zdjęcia.
Wow!
Fear leeds to anger, anger leeds to hate, hate leeds to suffering...
Zdjęcie bardzo piękne! Stylizacja świetna!
Do klimatu zdjęć z tamtych lat dodałbym jeszcze tylko trochę więcej blura, żeby takie lekko mgliste były i może delikatną winietkę. Ale to tylko subiektywne preferencje.
Jacek, pozdrawiam!
D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800
Skontaktuj się z nami