Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Droga przez..

  1. #11

    Domyślnie Odp: Droga przez..

    Wersja CZB jest MZ lepsza, aczkolwiek coś mi nie pasuje w tym zdjęciu.
    I chyba jest to kadr. Ale nie wiem co tam było po prawej i lewej więc się nie będę wymądrzał jak to ja bym zrobił albo nie...

  2. #12
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: Droga przez..

    No to dziękówka wszystkim za komenty Idę popełniać następne. Oczywiście wątek pozostawiam nie zamknięty - więc jeśli jeszcze Ktoś miałby ochotę się wypowiedzieć - to bardzo proszę

    I życzcie mi miłego spaceru

  3. #13

    Domyślnie Odp: Droga przez..

    Wersja cz-b jest istotnie ładna, ale bardziej wymagająca przy obróbce - na niebie wylazły strasznie artefakty kompresji JPG, w kolorze ich tak nie widać.
    pozdrowienia,
    Edo

  4. #14
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: Droga przez..

    Wobec tego jeszcze jedna propozycja:
    dwie warstwy na sobie (kolor + B&W) z opacity 30%.

    Może być? Lepsza? Gorsza? I już nie truję


  5. #15

    Domyślnie Odp: Droga przez..

    Nie za mocno ustawiasz kompresję JPG? Bo dalej na niebie mocno daje się we znaki? Czy też to Imageshack tak ingeruje w jakość zdjęcia?
    pozdrowienia,
    Edo

  6. #16
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Wydaję Ci się

  7. #17

    Domyślnie

    To nie kompresja, tylko agresywne ostrzenie. Tez sie czasem na tym lapie
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  8. #18
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Seeker nie robiłem żadnego agresywnego ostrzenia. Tylko standartowe po zmniejszeniu, na potrzeby forum.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •