Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    poludniowa Szwecja
    Posty
    51

    Domyślnie Sebastian i Aleks - moj debiut na Forum ;)

    Nikon d50, jeszcze ciagle na automacie, bo caly czas sie ucze.
    Prosze o komentarze -(drugie zdjecie lekko retuszowane w PS)



  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    poludniowa Szwecja
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Sebastian i Aleks - moj debiut na Forum ;)

    oj, teraz dopiero zauwazylam, na drugim zdjeciu, szyja za zielona..
    http://www.flickr.com/photos/agneshka/
    ---------------------------------------
    Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6

  3. #3

    Domyślnie Odp: Sebastian i Aleks - moj debiut na Forum ;)

    Poponuje jednak zajac sie podstawowa obrobką tj. krzywe, balans kolorów.

    Tak na szybko:
    Nikon

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    poludniowa Szwecja
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Sebastian i Aleks - moj debiut na Forum ;)

    tak, mam to w planach, jak dzieci pojda spac koniec laby, obaj juz nie spia.
    dzieki za krytyke.
    http://www.flickr.com/photos/agneshka/
    ---------------------------------------
    Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    poludniowa Szwecja
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Sebastian i Aleks - moj debiut na Forum ;)

    kurcze no..probuje i nie wychodza mi takie kolory. Mozesz napisac, jak to zrobiles?
    Duzo nauki przede mna.
    I az mi glupio, ze te zdjecia wstawilam, ogladajac inne na tym forum.
    http://www.flickr.com/photos/agneshka/
    ---------------------------------------
    Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    poludniowa Szwecja
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Sebastian i Aleks - moj debiut na Forum ;)

    a jak teraz?
    pierwsze zdjecie to oryginal, drugie po retuszu.
    Prosze o komentarze.


    http://www.flickr.com/photos/agneshka/
    ---------------------------------------
    Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •