Szukaj
oj, teraz dopiero zauwazylam, na drugim zdjeciu, szyja za zielona..![]()
http://www.flickr.com/photos/agneshka/
---------------------------------------
Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6
Poponuje jednak zajac sie podstawowa obrobką tj. krzywe, balans kolorów.
Tak na szybko:
Nikon
tak, mam to w planach, jak dzieci pojda spackoniec laby, obaj juz nie spia.
dzieki za krytyke.
http://www.flickr.com/photos/agneshka/
---------------------------------------
Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6
kurcze no..probuje i nie wychodza mi takie kolory. Mozesz napisac, jak to zrobiles?
Duzo nauki przede mna.
I az mi glupio, ze te zdjecia wstawilam, ogladajac inne na tym forum.
http://www.flickr.com/photos/agneshka/
---------------------------------------
Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6
http://www.flickr.com/photos/agneshka/
---------------------------------------
Nikon d700 +24mm 2.8, 50 1.4 D, N 85 1.8, T Macro 90mm 2.8, T 70-300mm 4-5.6
Skontaktuj się z nami