Witam serdecznie forumowiczow..

chcialbym dzis pokazac kolejne zdjecia Agnieszki...
zrobione na spacerze po miescie...

konstruktywna ( :P ) krytyka mile widziana

1.

2.

3.

4.

5.

tradycyjnie dwa bonusy