Witam mam pytanko jak wykonać dobre zdjęcie przy f29 (gdy zależy mi na dużej głębi ostrości) aby zdjęcie nie bylo zbyt ciemne oczywiście czas naświetlsania jest automatycznie większy z drugiej strony z ręki z takim czasem zdjęcie wychodzi poruszone czy jest na to jakiś sposób?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami