Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ognoskowa

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    231

    Domyślnie Ognoskowa

    Witam mam pytanko jak wykonać dobre zdjęcie przy f29 (gdy zależy mi na dużej głębi ostrości) aby zdjęcie nie bylo zbyt ciemne oczywiście czas naświetlsania jest automatycznie większy z drugiej strony z ręki z takim czasem zdjęcie wychodzi poruszone czy jest na to jakiś sposób?

  2. #2

    Domyślnie

    Statyw ?
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    231

    Domyślnie

    oprocz statywu nie ma innej możliwości?

  4. #4

    Domyślnie

    wieksze ISO?
    Pozdrawiam, Lolas

  5. #5

    Domyślnie

    Jest, taka ilość światła, która zapewni nieporuszone zdjęcie przy danej ogniskowej.
    D70s | N50/1.4D | T17-50/2.8 | N70-300G | Coolpix 5400 | SB-600

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    231

    Domyślnie

    przy wiekszym ISO zdjecie szumi wiec nie wiem czy to dobry pomysl

  7. #7

    Domyślnie

    no więcej odpowiedzi się nie spodziewaj możesz albo mieć stabilniejszy uchwyt - staty, albo więcej światła np. sztucznego, albo wyzsze iso. Jeśli żadna z tych opcji Ci nie odpowiada,nie rób tego zdjęcia, poszukaj innego tematu

    Ps. Aha, możesz jeszcze kupić obiektyw z VRem
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    231

    Domyślnie

    czy cyfrowy obiektyw ma oznaczenie DX? Jaka jest roznica miedzy obiektywami DX a nie majace tego oznaqczenia?

  9. #9

    Domyślnie

    f29
    a odległośc do celu?
    jaki czas ?(podaje auto)
    wielkośc - przekątna klatki?
    x

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    231

    Domyślnie

    Taka mała zmiana tematu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •