CSC, kup jakąś książkę o fotografii i poczytaj. Dowiesz się czegoś o WB i nie tylko. Inaczej będziesz miał tylko namieszane w głowie. Przeczytasz, przemyślisz i za kilka dni będziesz dużo więcej wiedział.
Szukaj
CSC, kup jakąś książkę o fotografii i poczytaj. Dowiesz się czegoś o WB i nie tylko. Inaczej będziesz miał tylko namieszane w głowie. Przeczytasz, przemyślisz i za kilka dni będziesz dużo więcej wiedział.
Jacek
mihow, kupiłeś NC?![]()
pebees, jeszcze na głowę nie upadłem![]()
D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ
mihow, hehe![]()
Zamieszczone przez mihow
Wstrętni piraci!Zamieszczone przez pebees
Czornyj, czemu piracI? Hmm? :>
Wypraszam sobie kolego - zostało mi jeszcze 26 dni swobodnego użytkowaniaZamieszczone przez Czornyj
![]()
D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ
Aaa, to co innego - potencjalni wstrętni piraci!![]()
Jak po 30 dniach usuną i znów zainstalują to dopiero będą piratami.![]()
Jacek
JK, z tego co czytałem to się niespecjalnie tak da, ale... sam sprawdzę :P
Skontaktuj się z nami