Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: D70 i WB

  1. #21

    Domyślnie

    CSC, kup jakąś książkę o fotografii i poczytaj. Dowiesz się czegoś o WB i nie tylko. Inaczej będziesz miał tylko namieszane w głowie. Przeczytasz, przemyślisz i za kilka dni będziesz dużo więcej wiedział.
    Jacek

  2. #22
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    mihow, kupiłeś NC?

  3. #23

    Domyślnie

    pebees, jeszcze na głowę nie upadłem
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  4. #24
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    mihow, hehe

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mihow
    pebees, jeszcze na głowę nie upadłem
    Cytat Zamieszczone przez pebees
    mihow, hehe
    Wstrętni piraci!

  6. #26
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Czornyj, czemu piracI? Hmm? :>

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    Wstrętni piraci!
    Wypraszam sobie kolego - zostało mi jeszcze 26 dni swobodnego użytkowania
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  8. #28

    Domyślnie

    Aaa, to co innego - potencjalni wstrętni piraci!

  9. #29

    Domyślnie

    Jak po 30 dniach usuną i znów zainstalują to dopiero będą piratami.
    Jacek

  10. #30
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    JK, z tego co czytałem to się niespecjalnie tak da, ale... sam sprawdzę :P

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •