Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Deszczowo

  1. #1

    Domyślnie Deszczowo



    Uwagi mile widziane.
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Deszczowo

    mało kontrastowe i mało wyraziste , lepsze światełko by sie przydało.

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  3. #3

    Domyślnie Odp: Deszczowo

    Lepiej czy przewaliłem kontrast???
    światła niestety nie dało rady , było ciemno przez cały dzień .
    Tu wieszać się można na tych pajęczynach...
    Nawet mój kot zamiast myszy dziś przyniósł żabę.
    I to wiosna ma być .................

    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Deszczowo

    Jedna z kropelek mnie się podoba


    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie Odp: Deszczowo

    Cytat Zamieszczone przez bastek73 Zobacz posta
    światła niestety nie dało rady , było ciemno przez cały dzień .
    Pajeczyna raczej jest spokojna, chyba ze na wietrze lata. Mozna rozstawic sie z jakims wspomaganiem i dac dluzszy czas, albo lampa dopalic.
    Nikon D80 + Tamron 17-50, Nikkor 50 f1,8 + Tamron 90, SB800, tekturowe klamoty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •