Konkurencja dla PocketWizarda coraz bardziej realna? http://strobist.blogspot.com/2008/04...r-palooza.html
Szukaj
Konkurencja dla PocketWizarda coraz bardziej realna? http://strobist.blogspot.com/2008/04...r-palooza.html
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
Koks ! kupuję
w dodatku wygląda na to, że działa również z Sabinkami (bo do tej pory o wersji N pisali jedynie że CLS jest 'more complicated').
Ciekawe kiedy będzie można kupić... i za ile?
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
No tutaj![]()
http://www.radiopopper.com/
no wiem, miałem na myśli szerszą dystrybucjębo tam na razie jest tylko pre-order
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
No to musimy uzbroić się w cierpliwość![]()
Skontaktuj się z nami