Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Nowy grip Delty

  1. #31

    Domyślnie

    witam, czy skoro prad idzie z jednej baterii a 2 jest na zapas to moze dzialac z wlozona jedna bateria? i czy jak sa 2 to jak sie jedna wyczerpie to automatycznia zaczyna pobierac prad z 2 czy trzeba przekladac?
    pozdrawiam

  2. #32

    Domyślnie

    CZY KTOS JEST W STANIE NAPISAC KIEDY I GDZIE SI EPOJAWI W SPRZEDAŻY, I JAK CENA BEDZIE??
    D300 l MB-D10 l D50 l N 50 1.8 l N 18-55 l N 80-200 2.8 l N 300 2.8 l SB-800 l www.markysz.ownlog.com

  3. #33

    Domyślnie

    Baterii oczywiscie nie trzeba przekladac, kiedy dokladnie pojawi sie nowy grip nie wiadomo, na pewno jak tylko to sie stanie dam znac na forum.
    Pozdrawiam Karol

  4. #34

    Domyślnie

    Mam pytanie co do funckjonalności dodatkowego przycisku w nowym gripie, ktory podobno ma sie pojawic....

    Czy jest on "czynny" caly czasm czy trzeba jakos w menu przestawiac za kazdym razem na pilota i nie pilota i czy wtedy jest dzialajcy ten przycisk glowny. o jesli trszeba przestawiac to oleje to i kupie ten wykly delty bez przycisku, bo glownie mi chodzi o lepsze trzymanie aparau w rece.

    I czy moze wiadomo cos na temat ceny i mniej wiecej daty kiedy wejdzie ten nowy grip...czy to jest kwestia miesiaca dwoch, czy np pol roku ??

    Dziekiza odpowiedz.

  5. #35

    Domyślnie

    cos mi sie obilo o uszy ze po wakacjach bedzie grip do D50 ze spustem w sprzedazy
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  6. #36

    Domyślnie

    Po tym pionowym spuście zbyt dużo sobie nie obiecujcie. Pewnie będzie działał tak samo jak w D70 - podobnie jak pilot. Nikon "zadbał" o to, żeby w najtańszych DSLRach zbyt wygodnie z tym spustem nie było. Grip do D200 jest już bardzo wygodny, a w D2X jest jeszcze lepiej - jest wbudowany na stałe. Polityka Nikona wydaje się być taka: chcesz przyzwoitego gripa - kup D200; chcesz rozwiązania idealne - kup D2X. Kupisz D50/D70 to się męcz, Nikon zarobił na tobie zbyt mało.
    Jacek

  7. #37

    Domyślnie

    O właśnie.... tak.
    Ja już odpuściłem i żadnej protezy nie kupię.
    Ale to jest nie halo, podobnie jak braki w szkłach ( f 4).

    Normalnie jakiś Japoniec powinien sobie jakieś light- harakiri zrobić ,ponieważ
    niektóre braki sa niedopuszczalne.

    Zresztą Canon wcale nie jest lepszy z ultra- plasticzanym- srebrnym 300D.

    Oni To wiedzą, że człowiek organy sprzeda dla szkiełek i lepsiejszej puszki.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  8. #38

    Domyślnie

    zielin: to ja słyszałem, że miał być maj ...

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RAF
    zielin: to ja słyszałem, że miał być maj ...
    wyslalem maila do foto-tip z zapytaniem kiedy mozna sie jego spodziwac i dostałem odpowiedz:

    > kiedy mozna sie spodziewac battery packow ze spustem do D50?

    Prawdopodobnie po wakacjach
    --------------------------------------------
    ## Piotr Łotocki // [email protected]
    Sklep foto-tip // www.foto-tip.pl
    BRE Bank 54 1140 2004 0000 3602 3457 9532 ##
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  10. #40

    Domyślnie

    Znaczy, że za dużo im tego starego w magazynach zostało, a chcą się pozbyć. Psiakość..
    www.mojefoty.com
    Jest: D200|SB-600|T17-50|N18-70|N70-300VR|N50 1.8D|Samyang 8mm|U-AX|K3|3xKenko
    Było: D50|D70s|N18-70|N70-210D|S17-70|S70-210/3.5-4.5|N300/4|Tair-3S|Panagor 2x|3xSoligor

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •