Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Nowy grip Delty

  1. #11

    Domyślnie

    teraz pytanie co z D70 cena byla podana ?
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yanoosh
    Cytat Zamieszczone przez M.Szabelski
    Słuchajcie, a jak to jest: czy aparat przechodzi sam z trybu wyzwalania pilotem na normalny (tak, że trzeba ciągle go przestawiać), czy pozostaje w tym trybie, aż się go zmieni?
    Pozostaje aż się go zmieni.
    No nie do końca, pozostaje ale maksymalnie na 15 minut od czasu ostatniego wyzwolenia pilotem (do ustawienia w menu). Po tym czasie automatycznie przestawia się na tryb wyzwalania tylko spustem. Problem też w tym że po przestawieniu na ten tryb nie zrobisz zdjęcia spustem właściwym więc troszkę kiszka.
    Rafaello
    Kupię palec wskazujący z gwarancją do wciskania spustu migawki tylko we właściwych momentach, PILNE !

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafaello
    Problem też w tym że po przestawieniu na ten tryb nie zrobisz zdjęcia spustem właściwym więc troszkę kiszka.
    Rafaello
    No nie da się ukryć pozostaje więc tylko poczekać na cenę ...

  4. #14

    Domyślnie

    wybaczcie, może było, ale przeoczyłem (późna godzina). Działa prawidłowo półspust?? Czy przy wciśnięciu guziora w gripie do połowy zaskakuje AF i puszka normalnie czeka na dalsze rozkazy?? Dwa aku w gripie jednocześnie dają napięcie, czy jeden działa, a drugi jest w "zapasie"??Wybaczcie, ale naprawde już późno :P

  5. #15

    Domyślnie

    raczej watpie...

  6. #16

    Domyślnie

    A ja tak bardzo za pionowym spustem nie tesknię, szczególnie w tym wydaniu ponieważ
    takie przełączanie i chowanie jakieiś diody wydaje się upierdliwe.
    Mnie się marzy dobrze dopasowany i solidny battery pack- jak pisałem w innym wątku
    przymierzałem taki firmy Hahnel.To straszliwa tandeta, ten tutaj wygląda zdecydowanie lepiej. Co do ceny szacuję, że na początek to będzie 380 zł
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R
    raczej watpie...
    Na które z moich pytań odpowiadzasz??

  8. #18
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    pewnie tak jak dotychczas...działa jeden, drugi zapas...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #19

    Domyślnie

    Bzyk, mowilem o polspuscie

  10. #20

    Domyślnie

    Tu nie ma żadnych nowości - działa identycznie jak przy wyzwalaniu z pilota. A tam nie ma czegoś takiego jak wciśnięcie do połowy. Nazwa grip w stosunku do tego wynalazku jest lekko na wyrost - to bardziej baterypack. Ale podpięcie tego do aparatu dla niektórych osób przyzwyczajanych do gripów w analogach pozwala na bardziej komfortową pracę związaną ze zmianą środka ciężkości aparatu itd.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •