Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: W dolinie

  1. #11

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Mnie najbardziej podoba się wersja robocza

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #12

    Domyślnie Odp: W dolinie

    no nareszcie coś pokazałeś ,zdjęcie bardzo odmienne w klimacie od dotychczasowych ---w sumie nie umiem
    go sokomentować ,inna obróbka ----czekam na następne Twoje



    pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    no nareszcie coś pokazałeś ,zdjęcie bardzo odmienne w klimacie od dotychczasowych ---w sumie nie umiem
    go sokomentować ,inna obróbka ----czekam na następne Twoje
    pozdrawiam

    E tam...nie umiem, napisz, ze gniot po prostu eksperymentuje sobie
    Pozdrawiam
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

  4. #14
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Zdjęcie nr1 jest po prostu fotografią i to bardzo dobrą uważam i tak to pozostaw bo jest miękka a jeśli już to bardzo delikatnie kontrast up i po zawodach . Ale jakiś HDR ? no nieeee Pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Cytat Zamieszczone przez Onsajt Zobacz posta
    E tam...nie umiem, napisz, ze gniot po prostu eksperymentuje sobie
    Pozdrawiam
    to nie jest Tak ,gdyby fotki były złe to bym napisał o tym ,jest w niej potencjał -podoba mi się kadr i miejsce
    ja bym to zrobił chyba w kolorze i w Twoim starym stylu w którym szukałeś dramatyzmu a przy własciwej
    sprawdzonej Twojej obróbce myślę że ożywiłbyś tę fotkę jeszcze bardziej

    moje nie umiem skomentować wzięło się z bardzo odmiennej aniżeli dotychczasowa obróbki

    ps.Twoje ciemne brązy i pastele z poprzednich fotek są kolorami które bardzo mnie zawsze ujmowały
    a jedną z ostatnich która utkwiła mi w pamięci jest bardzo dobra latarnia na cyplu




    pozdrawiam Cię serdecznie

  6. #16
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Niestety jakość techniczna upada. Brak ostrości nie pozwala na ocenę.
    Poza tym jak się patrzę na kolorowy oryginał to dodatkowo jest brak ciekawych świateł.

  7. #17

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Bardzo dobre fotografie, bez koloru lepsze chyba, choć kolor bajkowy jest...

  8. #18

    Domyślnie Odp: W dolinie

    Ruiny i kamień na pierwszym planie są tak nierealne, że od razu przeniosłem się w inną rzeczywistość. Jak dla mnie super.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •