Mnie najbardziej podoba się wersja robocza![]()
Szukaj
Mnie najbardziej podoba się wersja robocza![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
no nareszcie coś pokazałeś ,zdjęcie bardzo odmienne w klimacie od dotychczasowych ---w sumie nie umiem
go sokomentować ,inna obróbka ----czekam na następne Twoje
pozdrawiam![]()
Zdjęcie nr1 jest po prostu fotografią i to bardzo dobrą uważam i tak to pozostaw bo jest miękka a jeśli już to bardzo delikatnie kontrast up i po zawodach . Ale jakiś HDR ? no nieeeePozdrawiam
to nie jest Tak ,gdyby fotki były złe to bym napisał o tym ,jest w niej potencjał -podoba mi się kadr i miejsce
ja bym to zrobił chyba w kolorze i w Twoim starym stylu w którym szukałeś dramatyzmu a przy własciwej
sprawdzonej Twojej obróbce myślę że ożywiłbyś tę fotkę jeszcze bardziej
moje nie umiem skomentować wzięło się z bardzo odmiennej aniżeli dotychczasowa obróbki
ps.Twoje ciemne brązy i pastele z poprzednich fotek są kolorami które bardzo mnie zawsze ujmowały
a jedną z ostatnich która utkwiła mi w pamięci jest bardzo dobra latarnia na cyplu
pozdrawiam Cię serdecznie![]()
Niestety jakość techniczna upada. Brak ostrości nie pozwala na ocenę.
Poza tym jak się patrzę na kolorowy oryginał to dodatkowo jest brak ciekawych świateł.
Bardzo dobre fotografie, bez koloru lepsze chyba, choć kolor bajkowy jest...
Ruiny i kamień na pierwszym planie są tak nierealne, że od razu przeniosłem się w inną rzeczywistość. Jak dla mnie super.
Skontaktuj się z nami