Szukaj
Jacku - masz bezwzględnie rację w tym toku rozumowania. Skłamałbym mowiąc, że wnikliwie się wczytałem w dokumenty przy zakupie pakietu Adobe. Równocześnie jakoś nie potrafię dopuścić do siebie myśli, że gdzieś tam maczkiem ktoś dopisał o prawach do obrabianych w programie plików. Bo w tym momencie już możemy zacząć dyskusję nie tylko o fotach ale i grafikach z Ai czy poskładanych dokumentach w ID czy też wreszcie stronach www. Jest jakaś granica szaleństwa, której przekraczanie trudno sobie wyobrazić.
Widze , że informacja Kolegi PIETRUSSa wywolała burze. Dobrze , że ktos to czyta i opotrafi sie podzielic informacjami z innymi. Dla mnie Adobe - hm dal ciala, pare mieśięcy temu z wersja dla studentow a teraz z Expresem. Co z tego , że może i wkrotce naprawia ale niedosyt pozostaje.
Takie tam starocie
Dostali "opierdziel" i zmienili warunki licencji
http://www.dpreview.com/news/0804/08...doberights.asp
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
Skontaktuj się z nami