Epsony akurat nienawidzą papieru HP - tusz po prostu w nie nie wsiąka i zbiera się w kroplach na powierzchni. Należy używać papieru orginalnego - wtedy stosowanie profili ma sens, inaczej można je sobie darować, a rezultat tak czy siak jest losowy. Można też używać dobrych papierów innych firm, do których dostępne są profile - np. Tetenal, Fuji, Ilford itd. Jeśli masz papier z profilem dla odpowiedniej kombinacji profil+drukarka i poprawnie ustawisz program, to rezultat będzie naprawdę dość wierny - z dokładnością zależną od poziomu skalibrowania i możliwości monitora oraz jakości oświetlenia
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami