Witam!
Zanabyłem ów wynalazek na potrzeby własne i...
I już mnie trafia, ponieważ nie umiem zmusić tego szpeju do działania takiego jak bym oczekiwał.
Skonfigurowałem zarządzanie kolorem według tego:
http://forum.nikon.org.pl/showpost.p...02&postcount=8
Przynajmniej tak mi się wydaje, ponieważ miast PSa mam PSE, a ten zarządzanie kolorem ma delikatnie mówiąc "żadne", postanowiłem wykorzystać CNX.
Wygląda to tak:
http://www.serv-net.pl/~usr22/profil%20koloru.jpg
I niestety pupa blada. Wszystko dosłownie rozjechane na maxa. Dodatkowo sam wydruk jest beznadziejny. Papier błyszczący jest a i owszem, ale jak nie jest zadrukowany. W ciemnych partiach obrazu pojawia się "szum". Tyle że to jest efekt nakrapianego tuszu, a nie samej foty.
Kombinowałem już jak qń pod górę i o ile kolory w miarę udało mi się uzyskać poprawne, przy pomocy kontroli kolorów sterownika drukarki, to reszta i tak jest nie do zaakceptowania.
Wyjechałem tonę papieru, oraz litry tuszu i skończyły mi się pomysły.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami