http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA350/AA350A7.HTM
EDIT: Z A200 tez sa jakby ktos chcial obejrzec -> http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA200/AA200A7.HTM
To teraz jeszcze A300 i bedzie komplet![]()
Szukaj
http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA350/AA350A7.HTM
EDIT: Z A200 tez sa jakby ktos chcial obejrzec -> http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA200/AA200A7.HTM
To teraz jeszcze A300 i bedzie komplet![]()
Ostatnio edytowane przez shaolin ; 31-01-2008 o 10:56
No i już mamy na Fotopolisie i Optycznych
D80/D700
N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
SB-800
Zmniejszenie wizjera widać było konieczne... teraz będzie on jedynie wielkości tego z D70 czy 400D
10mpix matryce kupuje od nich wiele firm, używane są przecież w D60, K200D, A200/300 - mało? CCD ma tyle samo zwolenników i przeciwników co CMOS, CCD chwalony jest za lepsze oddanie kolorów i lepszą ostrość a CMOS za niższe szumy i lepszą prędkość transferu
W ten sposób odchylany LCD z LV napewno ma większy sens niż kompletnie nieruchomy (40D/450D/K20D/D300) i twierdzenie że jest on ficzerem to chyba jakieś kompensowanie własnych kompleksów. Użyteczność takiego rozwiązania w przypadku zdjęć makro czy "znad tłumu" jest IMVHO oczywista, niezaprzeczalna i wystarczająca... za to wprowadzenie AF pełnej prędkości w LV to duża zaleta w tych lusterkach - ale znając życie pojawią się hiperindywidualne marudy-malkontenci wietrzący upadek cywilizacji w braku możliwości wskazania dowolnego punktu w kadrze dla ślimaczego pomiaru AF![]()
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
sensory CCD , czarno wiedze te 14 mpx![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Niedzwiedziu wystarczy obejrzec sample z Imaging-resource ktore dalem wyzej![]()
Fajna kaszka już przy ISO400![]()
A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85
...kaszka taka "analogowa"
oprócz puszek są też 2 nowe szkła: ZA 24-70/2,8 SSM za 1750$ oraz SAL 70-300/4,5-5,6 G SSM za 800$
Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
D750+Z5+Zfc
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Skontaktuj się z nami