Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 78
  1. #11
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA350/AA350A7.HTM

    EDIT: Z A200 tez sa jakby ktos chcial obejrzec -> http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA200/AA200A7.HTM

    To teraz jeszcze A300 i bedzie komplet
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 31-01-2008 o 10:56

  2. #12

    Domyślnie

    No i już mamy na Fotopolisie i Optycznych
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wain Zobacz posta
    Live view rewelacja! Do makro wprost ideal, jedynie szkoda ze osiagneli to kosztem wielkosci wizjera..
    W calej specyfikacji najbardziej mnie dziwi 14Mpix CCD ... no i chyba ewenement .. dwie takie same puszki z mozliwoscia wyboru 10v14mpix tyle szkoda ze CCD :/ ( czyzby juz nikt nie chcial kupowac od nich tych 10mpix matryc ? ).
    Zmniejszenie wizjera widać było konieczne... teraz będzie on jedynie wielkości tego z D70 czy 400D

    10mpix matryce kupuje od nich wiele firm, używane są przecież w D60, K200D, A200/300 - mało? CCD ma tyle samo zwolenników i przeciwników co CMOS, CCD chwalony jest za lepsze oddanie kolorów i lepszą ostrość a CMOS za niższe szumy i lepszą prędkość transferu

    W ten sposób odchylany LCD z LV napewno ma większy sens niż kompletnie nieruchomy (40D/450D/K20D/D300) i twierdzenie że jest on ficzerem to chyba jakieś kompensowanie własnych kompleksów. Użyteczność takiego rozwiązania w przypadku zdjęć makro czy "znad tłumu" jest IMVHO oczywista, niezaprzeczalna i wystarczająca... za to wprowadzenie AF pełnej prędkości w LV to duża zaleta w tych lusterkach - ale znając życie pojawią się hiperindywidualne marudy-malkontenci wietrzący upadek cywilizacji w braku możliwości wskazania dowolnego punktu w kadrze dla ślimaczego pomiaru AF
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

  4. #14

    Domyślnie

    sensory CCD , czarno wiedze te 14 mpx
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  5. #15
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Niedzwiedziu wystarczy obejrzec sample z Imaging-resource ktore dalem wyzej

  6. #16

    Domyślnie

    Fajna kaszka już przy ISO400
    A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85

  7. #17

    Domyślnie

    ...kaszka taka "analogowa"

    oprócz puszek są też 2 nowe szkła: ZA 24-70/2,8 SSM za 1750$ oraz SAL 70-300/4,5-5,6 G SSM za 800$
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wyrwiflak Zobacz posta
    Zmniejszenie wizjera widać było konieczne... teraz będzie on jedynie wielkości tego z D70 czy 400D

    10mpix matryce kupuje od nich wiele firm, używane są przecież w D60, K200D, A200/300 - mało?
    zauwaz ze sa to puszki entry level. Wczesniej ta matryca byla uzywana wyzszych modelach ( d80, k10d ) gdzie teraz odpowiednio zastapiono je CMOSem. Po prostu wyglada mi to na pozbycie sie tego wynalazku. do mojej teorii nie pasuje jedynie to 14mp ccd.
    pozdrawiam
    Mirek$

  9. #19

    Domyślnie

    14Mpix KIT za $900 - sporo luda szukającego pierwszej lustrzanki na to poleci, tak czuję.
    Cytat Zamieszczone przez wyrwiflak Zobacz posta
    ...SAL 70-300/4,5-5,6 G SSM za 800$
    Biorąc pod uwagę, że to przewidywana cena w US, drożyzna
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    14Mpix KIT za $900 - sporo luda szukającego pierwszej lustrzanki na to poleci, tak czuję.

    Biorąc pod uwagę, że to przewidywana cena w US, drożyzna
    Sony od początku tanio się nie ceniło
    D300s,T17-50,SB-800

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •