Witam, problem jest nastepujacy: najpierw pierscien ustawiania ostrosci zablokowal sie( zarowno w trybie AF-A jak i manualnym), na manualnym sprobowalam delikatnie go poruszyc(nie szarpalam i nie robilam nic na sile), odblokowal sie, ale teraz przy ustawianiu ostrosci slychac w pewnym momencie dziwny dzwiek, jakby opor. W trybie auto jest to pojedyncze "pykniecie", a manualnym kilka nastepujacych po sobie "pykniec".
Dodam, ze aparat jest prawie nowy, kupiony niecaly miesiac temu!!! Czy to normalne ze juz jest cos nie tak? Czy to moze byc cos powaznego i czy konieczne jest oddanie aparatu do serwisu? Jestem pewna, ze uzytkowalam go w sposob wlasciwy i ze to nie z mojej winy nastapila wada. Nie chce go oddawac do serwisu i czekac miesiac na naprawe, tylko cieszyc sie NOWO zakupionym sprzetem i robic zdjecia. Moze lepiej pertaktowac ze sklepem..? ( czytalam watek o serwisie Nikona i o tym, ze ew. mozna prosic sklep o wymiane na nowy sprzet, jesli wada nastapila w ciagu 6 miesiecy od zakupu. Oto link do ustawy: http://www.federacja-konsumentow.org....php?story=321
Co o tym sadzicie? Bede wdzieczna za wszelkie uwagi.
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami