Close

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 386

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Pasek neoprenowy

    Witam.

    Upatrzyłem sobie 3 paski
    1)FOMEI
    2)TIP
    3)MATIN

    Czy ktoś używał któregoś z wymienionych pasków i jest wstanie coś o nim powiedzieć?
    Powiem szczerze że D80+grip+17-55+SB800 dała mi sie we znaki i przydałoby się coś do odciążenia szyi
    Tak więc co polecacie?
    opis w fazie przygotowań ...

  2. #2
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Ja swego czasu na nr 2 nosiłem KM7D+grip+2 bateria+flinta+5600HDS i sie w szyje nie wrzynalo...

  3. #3

    Domyślnie

    Mam MATIN-a profilowanego i moge go w 100% polecic, dzien do nocy jesli chodzi o noszenie sprzętu na szyi.
    Nikon D7100 || N 50/1,8 || S 70-300 ||N 18-105/3,5-5,6|| NaneuPro C-200 ||
    "....ograniczenie stwarza mistrza....."

  4. #4

    Domyślnie

    Mam Matin kupionego od Sławka i dopiero doceniłem jego pełne walory w upalne dni na południu europy.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam Matin i Foto-Tip,nie znam Fomei.Matin bardzo dobrze wykonany solidny i wygodny w noszeniu,wytrzymuje bez problemu D70S z SB600 i Tokiną 28-70 i pewnie wytrzyma dużo więcej,foto-tip ma jakość wykonania marną,naciąga się jak gumowe szelki do spodni choć przyznać mu trzeba,że jest wytrzymały i długi. Gdybym miał ponownie wybierać kupiłbym Matin
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  6. #6

    Domyślnie

    Polecam lowepro, po przesiadce nie wyobrażam sobie powrotu do standardowego paska.

  7. #7
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Nie wiecie, czy gdzieś w Krakowie można zobaczyć paski Matina? Nie mogę się zdecydować czy wybrać krótszą, czy dłuższą wersję, bez macania się nie obejdzie

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,
    Właśnie kupiłem pasek Matina NEOPRENE profilowany 43mm. Co do jakości NIC nie można mu zarzucić. Ale niestety jest stanowczo za krótki (ja mam 187 cm wzrostu). Wyjściem może być zakup paska profilowanego z +, który ma dodatkowe przedłużenia z klamrami co dla niektórych jak i dla mnie jest wadą. Czekam aż matin wypuści paski dla europejczyków. Tymczasem pasek powędrował do manfrottka i nosi się rewelacyjnie.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rotifer Zobacz posta
    Witam,
    Właśnie kupiłem pasek Matina NEOPRENE profilowany 43mm. Co do jakości NIC nie można mu zarzucić. Ale niestety jest stanowczo za krótki (ja mam 187 cm wzrostu). Wyjściem może być zakup paska profilowanego z +, który ma dodatkowe przedłużenia z klamrami co dla niektórych jak i dla mnie jest wadą. Czekam aż matin wypuści paski dla europejczyków. Tymczasem pasek powędrował do manfrottka i nosi się rewelacyjnie.
    Ja odpiąłem pasek, połączyłem te dodatki i mam króciutki uchwyt, który w miarę nie przeszkadza, a do przenoszenia się przydaje
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #10

    Domyślnie

    tez sobie kupilem pasek Katy, ponosilem go kilka miesiecy i teraz lezy w walizce...zaczal mi przeszkadzac aparat montuje na statyw, zarzucam na ramie i ide

Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •