Ja miałam ten problem ale wasze obudowy nie są zepsute tylko musicie dyski sformatować Systemem FAT w Xp nie sformatujecie dużych dysków w FAT32 musicie zrobić to programem zewnętrznym np. PartitionMagic i będzie po problemie
Pozdrwim
Szukaj
Ja miałam ten problem ale wasze obudowy nie są zepsute tylko musicie dyski sformatować Systemem FAT w Xp nie sformatujecie dużych dysków w FAT32 musicie zrobić to programem zewnętrznym np. PartitionMagic i będzie po problemie
Pozdrwim
Skontaktuj się z nami