może x-drive ma problem tylko z sandiskiem 2gb?Zamieszczone przez deep
databank chciałbym z dyskiem 40 gb
gotowca digimate II (obudowa + dysk 40gb) z fakturą najtaniej znalazłem za 525zł
Szukaj
może x-drive ma problem tylko z sandiskiem 2gb?Zamieszczone przez deep
databank chciałbym z dyskiem 40 gb
gotowca digimate II (obudowa + dysk 40gb) z fakturą najtaniej znalazłem za 525zł
| Nikon D70 | AF-S Nikkor 24-120 vr | Sigma 70-200/2.8 APO EX HSM | SB-800 | Lowepro Orion AW |
Skontaktuj się z nami