Cytat Zamieszczone przez deep
... vosonic wydaje się fajny i nawet byłem nim zainteresowany ale poczytałem trochę zachodnie fora i okazało się że są problemy z sandiskiem ultra II 2GB a ja takowego właśnie posiadam. Pisali ludzie do vosonica i jak na ten moment nie ma rozwiązania tego problemu, Tak więc nie wszystko złoto co się świeci. ...
może x-drive ma problem tylko z sandiskiem 2gb?

databank chciałbym z dyskiem 40 gb

gotowca digimate II (obudowa + dysk 40gb) z fakturą najtaniej znalazłem za 525zł