Cytat Zamieszczone przez natura2008 Zobacz posta
A skąd wywnioskowaliście, że chodziło o C40D ?
p.s. osobiście uważam, że C40D bije na głowę N300d jedną zasadniczą rzeczą......ceną
Noo, z pewnością 40D jest dużo droższy od 300D...

Pozdrawiam