Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
...

d300 ma w stosunku do 40d jak DLA MNIE tylko i wyłącznie przewagę w telewizorku a jak wiadomo telewizor nie jest najważniejszy
...

Dobry jesteś... Jak to jest dla Ciebie tylko różnica telewizora, to może najwyższa pora pomyśleć o Fuji S5? Fuji wymiata 40D pod względem budowy i obrazowania, a i cena bardzo przystępna...

Pozdrawiam