Szukaj
bije w pozytywnym znaczeniu tego słowa![]()
Gdyby d300 był w cenie 40D to bym się nie zastanawiał, a tak to nawet przez tydzień posiedziałem sobie z ciekawości na forum canona i..... wolę poczekać jak spadnie cena d300
Canon nie ma żadnych ciekawych, jasnych i niedrogich szkieł, a 40D oprócz niskich szumów w porównaniu do mojego d80 nie ma niczego ciekawego do zaoferowania. Za to 300d ma sporo plusów dodatnichw porównaniu do tego canona...
D80
Skontaktuj się z nami