Droga społeczności.... Może mnie ktoś oświecić jaka techniką wykonać fotkę w formacie cinemascope? Idzie jakoś inaczej niż dodanie czarnych pasów w PS'ie? Nie chodzi mi o łączenie kilka fotek w panoramę, tylko jednym klapnięciem zrobić panoramiczną fotkę