Szukaj
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
Ex: D70 | D300 | D600 | D7500
Pojęcie względne http://www.pbase.com/image/46106622 , moim zdaniem akurat to szkiełko ma moc. Ostrość na f2 lepszą od przymkniętej o 3-4 działki "nikkorowskiej" 50-tki czy 85-tki Cena może nie tak atrakcyjna, jak nikkora ale mimo wszystko warte tych pieniędzy
pzdr
Ponizej masz linki do testów na photozone.de obiektywów Zuiko 50/2,0 i Nikkora 85/1,8:
http://www.photozone.de/8Reviews/len...50_2/index.htm
http://www.photozone.de/8Reviews/len...5_18/index.htm
Pozdrawiam:
Andrzej
![]()
grunt to mocny argument, nic nie wspominałem o fotopolis.pl . Dla mnie to i tak bardzo dobry obiektyw, taki który po cropie daje 100mm, takie coś pomiędzy 85, a 50 w nikonie z dobrym światłem i macro jak kto lubi, ale ma niestety jedną poważną wadę - nie można go podpiąć do D80
Pozdrawiam
Napisałem o fotoplis.pl, żeby "optycznym" było nieco raźniej.
Pozdrawiam:
Andrzej
Skontaktuj się z nami