najbardziej przypadly mi do gustu nr. 2 i nr. 2Na jedynce mam wrazenie ze wystraszona - trojka jakas nie pasujaca do reszty.... a 1 z bonusa w ogole mnie nie przekonuje, ale to moja opinia
![]()
Szukaj
najbardziej przypadly mi do gustu nr. 2 i nr. 2Na jedynce mam wrazenie ze wystraszona - trojka jakas nie pasujaca do reszty.... a 1 z bonusa w ogole mnie nie przekonuje, ale to moja opinia
![]()
2'. Jak dla mnie super kadr - oczy, włosy, ramionko, dłoń - bomba!
D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..
Śliczna dziewczyna,ładnie pokazana.Podoba mi się tez pomysł z kolorystyką.Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia.Mam nadzieję,że jeszcze będziemy mieli okazję ją podziwiać na twoich zdjęciach![]()
Podobają mi się wszystkie ale 3 najbardziej ...
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
kolorki piekne- modela rowniez, no i jest zycie w zdjeciach (szczegolnie w 3ce) co jak zauwazylem dla wiekszosci robiacych w studio nie ma wiekszego znaczenia - reasumujac - gratulacje
Analogue only - Nikon, Canon, Olympus, Minolta and much more + coolscan5 by to skanowac
http://plfoto.com/133843/autor.html
Swietne. Mnie rowniez sie podobaja kolorki, dziewucha, kadry.![]()
Wszystkie fajne z naciskiem na 3. Kolorystyka baaaaardzo mi sie podoba, tak jak cala obrobka, bo modelka nie wyglada jak z plastiku![]()
super !
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Skontaktuj się z nami