Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Marlena

  1. #21

    Wink

    najbardziej przypadly mi do gustu nr. 2 i nr. 2 Na jedynce mam wrazenie ze wystraszona - trojka jakas nie pasujaca do reszty.... a 1 z bonusa w ogole mnie nie przekonuje, ale to moja opinia


  2. #22

    Domyślnie

    2'. Jak dla mnie super kadr - oczy, włosy, ramionko, dłoń - bomba!
    D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
    ..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..

  3. #23

    Domyślnie

    Śliczna dziewczyna,ładnie pokazana.Podoba mi się tez pomysł z kolorystyką.Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia.Mam nadzieję,że jeszcze będziemy mieli okazję ją podziwiać na twoich zdjęciach

  4. #24

    Domyślnie

    trójeczka najlepsza, taa lekka

  5. #25

    Domyślnie

    Podobają mi się wszystkie ale 3 najbardziej ...
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  6. #26
    Oszczędny w słowach Awatar bagnino
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Waw-Kalisz-Wroc-London
    Posty
    46

    Domyślnie

    kolorki piekne- modela rowniez, no i jest zycie w zdjeciach (szczegolnie w 3ce) co jak zauwazylem dla wiekszosci robiacych w studio nie ma wiekszego znaczenia - reasumujac - gratulacje
    Analogue only - Nikon, Canon, Olympus, Minolta and much more + coolscan5 by to skanowac
    http://plfoto.com/133843/autor.html

  7. #27

    Domyślnie

    Swietne. Mnie rowniez sie podobaja kolorki, dziewucha, kadry.

  8. #28

    Domyślnie

    Wszystkie fajne z naciskiem na 3. Kolorystyka baaaaardzo mi sie podoba, tak jak cala obrobka, bo modelka nie wyglada jak z plastiku

  9. #29

    Domyślnie

    super !
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •