Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Przepał na sukni...

    Panowie czy da się jakoś podreperować ten przepał, który powstał na sukni pani młodej przez włączone światła samochodu? I pytanko nr 2 czy macie jakiegoś dobrego tutka jak zrobić aby jeden lub dwa elementy na zdjęciu były kolorowe a reszta bw? Z góry dziękuję za pomoc


  2. #2

    Domyślnie

    najprościej można zrobić to w taki sposób:
    1.

    2
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  3. #3

    Domyślnie

    masz NEFa tego zdjęcia? bo jeśli tak to można popróbować coś z tym przepałem
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie

    Erie robiłem w jpg, więc jeśli może być to daj znać. Valdek_Tychy dziękować, a jest może jeszcze jakiś inny sposób żeby bw był taki jak trzeba a nie tylko szary?

  5. #5
    Gemini
    Gość

    Domyślnie

    Drogi Blister...jesli to Ci w czymś pomoże, to może tak...

    1.


    2.

  6. #6

    Domyślnie


    zmniejszyłem dodatkowo saturację tej sukni, ale to można przywrócić dość szybko jak chcesz


    a drugi, ale nieskończony jeszcze obrazek to coś w tym kierunku:

    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blister Zobacz posta
    Valdek_Tychy dziękować, a jest może jeszcze jakiś inny sposób żeby bw był taki jak trzeba a nie tylko szary?
    Tylko wskazałem sposób wyodrębnienia koloru natomiast sposób na zdjęcie cz.b. w/g własnego uznania różnica w tym jest taka,że powieloną warstwę konwertujesz w wybrany przez siebie sposób do cz.b. następnie przykrywasz maską i dalej postępujesz analogicznie do mojego przykładu.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  8. #8

    Domyślnie

    Thx Erie super to wyszło, jeśli to możliwe to będę Cie prosił żebyś mi dokładnie wyjaśnił jak zrobić takie cudeńko bo przyda mi się to na przyszłość...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blister Zobacz posta
    Thx Erie super to wyszło, jeśli to możliwe to będę Cie prosił żebyś mi dokładnie wyjaśnił jak zrobić takie cudeńko bo przyda mi się to na przyszłość...
    nie ma problemu - zaGGadaj do mnie na GG -> 1277673
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  10. #10

    Domyślnie

    Erie a może jakiś tutek ?

    Już korzystałem z Twoich usług w dziedzinie pomocy przy obróbce i ciągle się zgłaszać jest mi głupio. Trzeba się w końcu samemu nauczyć poprawnie obrabiać zdjęcia, a Twoje spostrzeżenia będą zapewne drogocenne
    opis w fazie przygotowań ...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •