Nie wydaje mi się, aby SB-800 z bateriami było istonie cięższe od SU-800 (oceniam wagę wizualnie), choć może się mylę.
Trzeba ćwiczyć muskuły.
A tak a propo, to po pierwszych ślubie, na którym robiłem D200+SB-800+18-200 (bez gripa) to nadgarstki myslałem, że mi odpadną. Na szczęście już sie wyrobiły i mogę zbierać kasę na grip.
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami