witam
zapewne wielu z was ogląda ten program, a ja w zwiazku z tym mam pytanie...
jak uzyskac efekt top gear ? chodzi mi o kolorystyke ?!
Szukaj
witam
zapewne wielu z was ogląda ten program, a ja w zwiazku z tym mam pytanie...
jak uzyskac efekt top gear ? chodzi mi o kolorystyke ?!
http://www.mtk-klub.pl - Małopolski Tuning Klub
http://www.foto-moto.pl - Forum Fotografii Motoryzacyjnej
Jeśli kolor nieba, to może kolorowy filtr połówkowy?
jeśli o samochody to pewnie jakiś fajny lakier. O zębach Hammonda to nie piszę, bo wszyscy wiedzą![]()
- Żadnych kontaktów seksualnych
- To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
- Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.
Może o to chodzi: http://www.filterforge.com/filters/1759.html
Be obscure clearly...
duronek - przeciez to juz u nas przerabialismy
przedewszytkim winieta i kolor na niebo... a pozniej to roznie... desaturacja i niebieski filtr lub podkrecenie nasycenia, mozna jeszcze dorzucic lekki glow na jasne powierzchnie
Znalazłem coś takiego na necie http://www.photofacts.nl/fotografie/..._gear_look.asp
może się przyda na sam początek prób.
Jak widać podstawowe zabiegi to praca na maskach (przenikania itp). Dodatkowo można dodać w trakcie robienia fotki filtr połówkowy szary (nawet zalecane aby wydobyć więcej szczegółów). A reszta tak jak zauważył i wyżej napisał ictus![]()
Zasługa specjalnych i horrendalnie drogich filtrów Hollywood FX zapewne.
Mikkay-toć nie wiesz, że kazał sobie chomik zęby wybielić?:P
D300
Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900
w jednym odcinku clarckson pokazywal jakiego filra uzywaja. to jakas niebieska polowka. czy cos podobnego.
Skontaktuj się z nami