Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie efekt "top gear"

    witam

    zapewne wielu z was ogląda ten program, a ja w zwiazku z tym mam pytanie...

    jak uzyskac efekt top gear ? chodzi mi o kolorystyke ?!
    http://www.mtk-klub.pl - Małopolski Tuning Klub
    http://www.foto-moto.pl - Forum Fotografii Motoryzacyjnej

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli kolor nieba, to może kolorowy filtr połówkowy?
    jeśli o samochody to pewnie jakiś fajny lakier. O zębach Hammonda to nie piszę, bo wszyscy wiedzą
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    duronek - przeciez to juz u nas przerabialismy
    przedewszytkim winieta i kolor na niebo... a pozniej to roznie... desaturacja i niebieski filtr lub podkrecenie nasycenia, mozna jeszcze dorzucic lekki glow na jasne powierzchnie
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  5. #5

    Domyślnie

    Znalazłem coś takiego na necie http://www.photofacts.nl/fotografie/..._gear_look.asp
    może się przyda na sam początek prób.
    Jak widać podstawowe zabiegi to praca na maskach (przenikania itp). Dodatkowo można dodać w trakcie robienia fotki filtr połówkowy szary (nawet zalecane aby wydobyć więcej szczegółów). A reszta tak jak zauważył i wyżej napisał ictus

  6. #6

    Domyślnie

    Zasługa specjalnych i horrendalnie drogich filtrów Hollywood FX zapewne.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    O zębach Hammonda to nie piszę, bo wszyscy wiedzą
    A ja nie wiem Po wypadku mu nowe wprawili?

  8. #8
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    714

    Domyślnie

    Mikkay-toć nie wiesz, że kazał sobie chomik zęby wybielić?:P
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martinez Zobacz posta
    Znalazłem coś takiego na necie http://www.photofacts.nl/fotografie/..._gear_look.asp
    może się przyda na sam początek prób.
    hmm to tak jakby walnac jedno obrazowe porownanie i nazwac sie od razu clarksonem... troche brakuje temu zdjeciu do TG
    D270 + MB | 12-24 | 17-50 | 70-200VR | SB 826
    www.slubfotki.pl - zdjęcia ze slubu NIKONem

  10. #10

    Domyślnie

    w jednym odcinku clarckson pokazywal jakiego filra uzywaja. to jakas niebieska polowka. czy cos podobnego.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •