Tak, do NEF'a widzisz bez zmian. Dokladnie tak jest bo to plik wyjsciowy i ma w domysle pozostac bez zmian. Z mojego wlasnego doswiadczenia wynika ze wstepna obrobke warto zrobic zdecydowanie NC, zas wykonczenie pliku i kadrowanie np. w PSuju![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami