Ostatnio zaczalem bawic sie NC i dlatego mam pytanie czy jest gdzies jakis FAQ czy opis programu po Polsku??
Szukaj
Ostatnio zaczalem bawic sie NC i dlatego mam pytanie czy jest gdzies jakis FAQ czy opis programu po Polsku??
Skontaktuj się z nami