no niby ma wielkosc zaznaczonej maski, ale ja dalej widze po ponownym otwarciu w NC ta czesc obcieta. Czy to normalne?
Szukaj
no niby ma wielkosc zaznaczonej maski, ale ja dalej widze po ponownym otwarciu w NC ta czesc obcieta. Czy to normalne?
Skontaktuj się z nami