Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie iNova & Hogan ebook

    Witam,

    Czy ktoś z Was ma może ebooki "Nikon D70 eBook" by Peter iNova albo "Complete giude to the Nikon D70" by Thom Hogan?
    Jeśli tak, to czy warto którąś z nich kupić? Jestem średnio-zaawansowanym amatorem, wiem jak obsługiwać aparat, bardziej interesują mnie porady dotyczące światła, jakieś sztuczki fotograficzne, nietypowe podejście do fotografii. Jednym słowem, czy w którejkolwiek z tych ksiażek jest coś czego nie ma w innych książkach o fotografii.
    Będę wdzięczny za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Hejka

    Mam Hogana
    Ale nie bede sie wypowiadal bo:
    - instrukcji nie czytalem (tej zalaczonej do aparatu)
    - Hogana tez nie czytalem
    nie dlatego ze w ległidżu, ale dlatego ze nie potrzebowalem - zbyt intuicyjny jest ten aparat, by zamiast focic to ksiazki czytac

    a jesli chodzi o swiatlo i nietypowe ujecia, to nic tak dobrze nie robi jak eksperymentowanie

    pozdrawiam

    Michal
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  3. #3

    Domyślnie

    Wlasnie ma ktos toa ksiazke iNova??
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam Hogana w pdf ( i wydrukowanego (-: ) znalazłem w "kiosku". 70MB
    D70|KIT|50tka|DF60|Sigma 70-300 APO SM II|mieszek_m42+pareszkłów|Marumi DHG Circular PL(D) 67mm |& the new one - SABINA (-:

  5. #5

    Domyślnie

    To to kazdy juz dawno ma))iNova.pliz:>
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adik
    To to kazdy juz dawno ma))iNova.pliz:>
    A ja nie mam

  7. #7

    Domyślnie

    Też sprawdzam co kilka dni i iNOVy nie ma
    Raz była na allegro widziałem, zaraz poszukam i pogadam czy coś warte

    Niestety musiało być 3 miesiące temu bo już się w allegro nie wyszukuje
    pozdrawiam, jarry

    Nikon D LXXX

  8. #8

    Domyślnie

    Chciałem kupić Hogana - nie można zapłacić z Polski . O iNovej nie słyszałem - wiecie jak i gdzie?
    Pozdrowienia

  9. #9

    Domyślnie

    interesują mnie porady dotyczące światła, jakieś sztuczki fotograficzne, nietypowe podejście do fotografii
    W książce Thoma Hogana takich informacji nie znajdziesz. Są tam informacje na temat budowy, zasady działania, techniczne parametry, dużo pozytecznych informacji, jednak nic co byłoby związane z techniką fotografowania.

  10. #10

    Domyślnie

    to gdzie są informacje nt. światła sztuczek itd?
    D70|KIT|50tka|DF60|Sigma 70-300 APO SM II|mieszek_m42+pareszkłów|Marumi DHG Circular PL(D) 67mm |& the new one - SABINA (-:

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •