Mam problem z wykonaniem zdjęć zimowych, chodzi o to, że co zdjęcie jest albo prześwietlone albo niedoświetlone. Proszę o małe wskazówki, co do takich zdjęć na śniegu.
PS: Aprosze też o doradzeniu sprzętu i negatywu, oraz innych rzeczy ………...
Z góry dziękuje!!!![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami