Witam

Jak wiadomo grip Delty jest znacznie tanszy ale czy warto:
- czy wspolpraca z body jest bezproblemowa ;
- czy wykonanie jest takie samo a jesli gorsze to czy znaczaco ?
- czy posiada wszystkie funkcje co Nikonowski ?

Widzialem artykul i zastanawilo mnie to.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=34659

Na razie mam zamiar kupic sam grip aby miec lepszy uchwyt, kiedys moze zapasowe akku, na razie jednen spokojnie wystarcza mi na wypad na lake