Witam.
Mam taki problem. Przy wgrywaniu oprogramowania do Nikona D70 otwarła mi się klapka od baterii i proces aktualizacji został przerwany. Po ponownym włożeniu baterii aparat nie uruchamia się. I tu tkwi mój problem. Czy to coś bardzo poważnego? Czy dam sobie sam z tym radę? Czy z pomocą musi przyjść mi serwis?
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami