Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    pitek7
    Gość

    Domyślnie Problem przy wgrywaniu oprogramowania do D70

    Witam.
    Mam taki problem. Przy wgrywaniu oprogramowania do Nikona D70 otwarła mi się klapka od baterii i proces aktualizacji został przerwany. Po ponownym włożeniu baterii aparat nie uruchamia się. I tu tkwi mój problem. Czy to coś bardzo poważnego? Czy dam sobie sam z tym radę? Czy z pomocą musi przyjść mi serwis?
    Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Spróbuj zrobić restart na spodzie jest taki mały przycisk jak to nie pomoże to raczej tylko serwis

  3. #3
    pitek7
    Gość

    Domyślnie

    Niestety ten restart nie działa
    A czy ktoś wie co się mogło stać?

  4. #4

    Domyślnie

    Jak zmieniales firmware to nastapila przerwa i aparat nie ma oprogramowania i nie potrafi sie uruchomic. Zapewne tylko serwis.

  5. #5

    Domyślnie

    w instrukcji wgrywania firmwaru jest uwaga zeby sie upewnic ze bateria jest naladowana, tak wiec chyba czeka ciebie serwis
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  6. #6

    Domyślnie

    Przy wgrywaniu oprogramowania do Nikona D70 otwarła mi się klapka od baterii i proces aktualizacji został przerwany.
    Sama ?? Tyle jest napisane w tym temacie i dotyczy to updatu większości urzadzeń elektronicznych i takie luzackie podejście? Teraz niestety to tylko serwis i to raczej za kasę. JAk nie potrafisz.......................................
    SB800 + ciężka torba ( oprócz talentu )

    "lepiej milczeć, wtedy nawet głupca moga wziąć za mędrca"

  7. #7
    pitek7
    Gość

    Domyślnie

    Uwierz mi że nie było to luzackie podejście do sprawy. Nie była to moja pierwsza wymiana softu w D70 i znam dobrze instrukcje. Ale los tak chciał że się przytrafiło. I nie mam dzisiaj nastroju aby rozpisywać się jak to się stało. Szczęście w nieszczęściu, że tym razem to był mój D70

  8. #8

    Domyślnie

    no to service
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  9. #9

    Domyślnie

    po co gadacie facetowi o luzackim podejsciu? i tak ma problem
    serwis nie ma co gadac. po to ostrzegaja w instrukcji.
    przykro mi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •