Szukaj
śliczne![]()
[NIKON DSLR]
1-ka pomimo amputacji nóg i ogona wyszła rewelacyjnie, choć wygląda na lekko przerażonego![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Na jedynce wyglada jakby ktos mu przejechal po paluchacha dwojeczka - chyba ostrzejsze krzaki niz model
![]()
Też byście się wydzierali jakby wam amputowali nogi... zdjęcie nr1 rewelka-pomimo braku nóżek
opis w fazie przygotowań ...
na 2 to takie psiakies zludzenie ze nieostre byc musi /sam sie zastanawialem ostatecznie stwierdzajac ze jest ok - w samo oko wycelowane/
pozdrawiam Michał Bartkowiak
D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3
Rewalacja jest to jeden z moich ulubionych ptaszków ...
Gdzie go ustrzeliłeś kolego ?
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
przy lesnym poidleku - o tyle zadko przylatuje ze jest tam sporo iglakow a on z tego com czytal unika tychze - no ale napic sie czasem musi![]()
pozdrawiam Michał Bartkowiak
D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3
Jedynka bardzo ładna, piękny portret wyszedł.
ja grubego widziałem na żywca tylko raz, nad Wartą (zimą)Ogromnie żałuję, bo wielce piękny to ptak...
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Skontaktuj się z nami