Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: GRUBOdzioby dwa

  1. #1

    Domyślnie GRUBOdzioby dwa

    1./prawie jak/ popiersie samca:


    2.i nieco skromniejsza samiczka:
    pozdrawiam Michał Bartkowiak
    D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3

  2. #2

    Domyślnie

    śliczne
    [NIKON DSLR]

  3. #3

    Domyślnie

    1-ka pomimo amputacji nóg i ogona wyszła rewelacyjnie, choć wygląda na lekko przerażonego
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Na jedynce wyglada jakby ktos mu przejechal po paluchach a dwojeczka - chyba ostrzejsze krzaki niz model

  5. #5

    Domyślnie

    Też byście się wydzierali jakby wam amputowali nogi ... zdjęcie nr1 rewelka-pomimo braku nóżek
    opis w fazie przygotowań ...

  6. #6

    Domyślnie

    na 2 to takie psiakies zludzenie ze nieostre byc musi /sam sie zastanawialem ostatecznie stwierdzajac ze jest ok - w samo oko wycelowane/
    pozdrawiam Michał Bartkowiak
    D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3

  7. #7

    Domyślnie

    Rewalacja jest to jeden z moich ulubionych ptaszków ...
    Gdzie go ustrzeliłeś kolego ?
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  8. #8

    Domyślnie

    przy lesnym poidleku - o tyle zadko przylatuje ze jest tam sporo iglakow a on z tego com czytal unika tychze - no ale napic sie czasem musi
    pozdrawiam Michał Bartkowiak
    D500; D300s; T12-24; N35/1,8G; N50/1,4G; N85/1,6; S150/2,8HSM; N600/4 VR; kenko 1,4x telepro300 dg; INDURO GIT 403 + MF393+Triopo B-3

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    225

    Domyślnie

    Jedynka bardzo ładna, piękny portret wyszedł.

  10. #10

    Domyślnie

    ja grubego widziałem na żywca tylko raz, nad Wartą (zimą) Ogromnie żałuję, bo wielce piękny to ptak...
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •