Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie tani GPS do kazdego aparatu

    tutaj ftp://ftp.heise.de/pub/ct/listings/0710-186.zip jest aplecik javy (mdip 2.0) dla telefonow komorkowych z blootothem ktory potrafi sciagac dane przez BT z odbiornika gps i zapisywac co jakis czas pozycje. plik wynikowy z tego programu mozna potem uzyc aby pozniej za pomoca skryptow dodac dane gps do exifow fotek.
    podpis nieczytelny

  2. #2

    Domyślnie

    A cos takiego, ale na platforme Pocket PC (WM 5) jest?

  3. #3

    Domyślnie

    ...może znacie podobny programik w angielskojęzycznej wersji?

  4. #4

    Domyślnie

    na palma czy pocketpc wystrczy dowolny soft zapisujacy droge. odpalenie tego w telefonbie eliminuje jedno urzadzenie do noszenia
    podpis nieczytelny

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    na palma czy pocketpc wystrczy dowolny soft zapisujacy droge. odpalenie tego w telefonbie eliminuje jedno urzadzenie do noszenia
    Mylisz się. W przypadku telefonów musisz nosić odbiornik GPS, a w sporo nowych palmtopów jest wbudowany.

  6. #6

    Domyślnie

    w palmach gps nie ma, jest tylko w pocketach, i musisz nosic toto na zewnatrz. poza tym jesli cos takiego masz to i tak nie masz problemu z gpsem prz3mo pytal o soft na pocketa wiec wnioskuje ze nie ma wbudowanego gps bo takowy soft by juz posiadal.
    jesli masz palma czy pocketa bez gps to musisz miec albo zewnatrzna antenke na kablu albo odbiornik z BT. to sa 2 urzadzenia. telefon zazwyczaj tez nosisz to juz 3. wiec, nie sadze abym sie mylił
    podpis nieczytelny

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    w palmach gps nie ma, jest tylko w pocketach, i musisz nosic toto na zewnatrz. poza tym jesli cos takiego masz to i tak nie masz problemu z gpsem prz3mo pytal o soft na pocketa wiec wnioskuje ze nie ma wbudowanego gps bo takowy soft by juz posiadal.
    jesli masz palma czy pocketa bez gps to musisz miec albo zewnatrzna antenke na kablu albo odbiornik z BT. to sa 2 urzadzenia. telefon zazwyczaj tez nosisz to juz 3. wiec, nie sadze abym sie mylił
    Niekoniecznie...antena gabarytami przypomina pudełko od zapałek i możesz ją spokojnie zabunkrować na dnie plecaka a sam program jeżeli odpowiednio ustawisz będzie zapisywał Twoją pozycje co ustalony interwał czasu i nawet nie musisz go dotykać
    Analog&DSLR...w tej kolejności...
    GG 1976878

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    prz3mo pytal o soft na pocketa wiec wnioskuje ze nie ma wbudowanego gps bo takowy soft by juz posiadal.
    Mam wbudowny odbiornik GPS, posiadam Asus 636N

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Garowy Zobacz posta
    Niekoniecznie...antena gabarytami przypomina pudełko od zapałek i możesz ją spokojnie zabunkrować na dnie plecaka a sam program jeżeli odpowiednio ustawisz będzie zapisywał Twoją pozycje co ustalony interwał czasu i nawet nie musisz go dotykać
    to akurat wiem sam posiadam takie cos + clie tj35. niemniej opcja telefon + gps jest imo najmniej upierdliwa
    podpis nieczytelny

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •