Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #13

    Domyślnie

    Raczej chodzi o nadawanie priorytetu do 10 osób w trakcie śledzenia i wszystkie je zapamięta, coś czego Sony A9 nie ma.

    RS szału nie ma(w sensie i tak jest nieźle - na poziomie N6 III), ale to chyba jedyny "mankament" tej konkretnej puszki; AF jest niesamowity i wszystko inne również na poziomie, jeśli ktoś kupi/jest w Canonie to świetna opcja i nie ma na co narzekać. Mnie zawsze odrzucał fakt, że Canon jest kompletnie zamknięty na innych producentów optyki(w FF), no ale to ja i dlatego w ten system nie wszedłem. Nie zmienia to faktu, że R6 III to znakomita puszka.
    Ostatnio edytowane przez Imm ; 27-11-2025 o 22:11

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 20-10-2017, 10:02
  2. [ Canon ] CANON 6D Mark 2 tuż tuż
    By Greg81 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 320
    Ostatni post / autor: 11-08-2017, 09:56
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2013, 11:09
  4. Canon mark 5d III
    By ro9ro9 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 00:51
  5. Canon EOS 1D Mark IV
    By woytec60 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 162
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 12:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •