Raczej chodzi o nadawanie priorytetu do 10 osób w trakcie śledzenia i wszystkie je zapamięta, coś czego Sony A9 nie ma.
RS szału nie ma(w sensie i tak jest nieźle - na poziomie N6 III), ale to chyba jedyny "mankament" tej konkretnej puszki; AF jest niesamowity i wszystko inne również na poziomie, jeśli ktoś kupi/jest w Canonie to świetna opcja i nie ma na co narzekać. Mnie zawsze odrzucał fakt, że Canon jest kompletnie zamknięty na innych producentów optyki(w FF), no ale to ja i dlatego w ten system nie wszedłem. Nie zmienia to faktu, że R6 III to znakomita puszka.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami