Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
Matryca gęstsza,ale jednak klasyczna bez stacka....ciekawe jak z szybkością jej,bo mk2 pomimo tego całkiem szybki jednak był a DR nie tracił..
No właśnie nawet lekko przyspieszyła względem 14.5 ms w R6II. R6III ma ponoć 13.2 ms.