GPS... nie ma, nie bylo, nie bedzie potrzebne. robcie sobie przez g* azjatycki app, ktory nie potrafi zmusic telefonu do pozostania w stanie aktywnosci i utrzymania stalego polaczenia z jednym korpusem... :/. o obsludze dwoch korpusow, bo przeciez mozna byc chciec tez cropowy korpus miec rownoczesnie polaczony, juz nie wspomne (nie bede bil kalectwa Japonii w funkcjonalnym mysleniu). wazne ze jeszcze wiecej pikseli jest i pierdylion funkcji dla kamerunow...
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami