Cześć,
Mam w swoim D80 kartę SanDisc 2GB Extreme III i mieści mi się na niej dokładnie 206 RAW'ów. Przed chwilą zrzuciłem zdjęcia na dysk po czym przez komputer zrobiłem format karty. Wkładam kartę do aparatu a tu mi się pokazuje, że zmieszczą mi się już tylko 163 RAW'y!!! Czyli wcięło mi jakieś 40Mb!!!
Czy ktoś z Was może mi powiedzieć dlaczego się tak stało i co mam zrobić, żeby wrócić do stanu wcześniejszego??
Za pomoc będę bardzo wdzięczny bo trochę mi ta sytuacja popsuła humor :/
Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!
Paweł
P.S.
Formatowanie karty w aparacie nie pomogło
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam!
Paweł
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami