Witam,
Testy są przychylne ale wolałbym pewne info od kogoś kto używa.
Są tacy?
Myślę nad zmianą wszystkiego co mam w pierwszym wierszy sygnaturki na Q2. Rozmiar zbliżony do Pen f z założonym gripem, więc akceptowanie nie duży.
Dzięki z góry za opinie osób, które używały ten kompakt.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami