Cześć,

wygrzebane z niezbyt odległej szuflady, w końcu znalazł się czas żeby trochę podłubać. Mocno niestandardowe jak na to forum, ale co tam.
Jakby komuś potrzebne to: Z6 + 50 1.8 @ 2.5, iso500, 1/25s.



Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	babalon.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	587,9 KB
ID:	39185



Pozdr.