Witajcie. Zakupiłem nikona D3500 i chciałbym się dowiedzieć czy można dostać do niego grip. Niestety tu na forum nic nie znalazłem, w internecie też nie. Może pasuje z innego modelu. Prosze o pomoc/porade. Pozdrawiam